مراسم تجلیل از دبیران مدارس حضرت امام حسین (ع)

زمزمه محبت - 1400

زمزمه محبت - 1400

مراسم تجلیل از دبیران مدارس حضرت امام حسین(ع) یزد - اردیبهشت 99

به منظور تجلیل از دبیران مدارس حضرت امام حسین (ع) یزد، مراسم جشنی با عنوان زمزمه محبت به صورت مجازی برگزار گردید 

در این مراسم که به صورت مجازی و از طریق سامانه اختصاصی آموزش آنلاین مدارس حضرت امام حسین (ع) یزد پخش گردید، برنامه های متنوعی اجرا گردید.

در ابتدای مراسم مدیر موسسه حضرت امام حسین (ع) ضمن عرض تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم و سالروز ولادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) در سخنان کوتاهی به ارزش و مقام جایگاه معلمان پرداخت و از اینکه مراسم جشن امسال علی رغم تعطیلی فضاهای آموزشی به صورت مجازی و با حضور خانواده محترم دبیران برگزار گردید ابراز خرسندی نمود.

در این مراسم میهمانان ویژه ای همچون مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد و مدیران نواحی آموزشی استان ، روسای انجمن های اولیاء مربیان مدارس پنجگانه حضرت امام حسین (ع) و خیرین مدرسه ساز با حفظ فاصله اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی خاص جهت ادای احترام به مقام شامخ معلم حضور داشتند.

ارتباط زنده با هنرمندان کشوری همچون استاد مختاباد، خواننده های محبوب علی زندوکیل و مازیار عصری ، اجرای موسیقی زنده توسط محسن نشاسته گر، اجرای برنامه ی طنز هاشم و باشم و پخش کلیپهایی از فعالیت دبیران از ابتدای مهرماه بویژه در زمان تعطیلی کرونایی بخشهایی از این برنامه زنده بود.

پایان بخش برنامه ها نیز ارتباط مستقیم و زنده با حرم مطهر رضوی بود که این ارتباط مورد استقبال ویژه بینندگان قرار گرفت و در خلال آن به 11 دبیر محترم به همراه خانواده به قید قرعه سفر زیارتی مشهد مقدس اهدا گردید.

گالری تصاویر

سلام کردن از نگاه حضرت امام حسین (ع)

ارزش شما از کلام حضرت امام حسین (ع)